Izolacja termiczna dachu płaskiego

Izolacja termiczna dachu płaskiego to jeden z obowiązkowych punktów w trakcie budowy. Duży wpływ na jakość ocieplenia ma wybór właściwych materiałów. ThermoWhite to certyfikowany produkt izolacyjny, dzięki któremu możliwe jest wykonanie jednorodnej równej, lekkiej masy izolacyjnej o bardzo wysokich właściwościach izolacji akustycznej i termicznej. ThermoWhite to granulat styropianu budowlanego połączony w procesie mieszania i dawkowania z unikalną, ekologiczną chemią mineralną. To unikatowy produkt, dzięki któremu ocieplenie dachu płaskiego będzie skuteczne i trwałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako polski przedstawiciel austriackiej firmy ThermoWhite jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu.

Ocieplenie dachu płaskiego - dlaczego jest tak ważne?

Warto pamiętać, że dach musi być przede wszystkim funkcjonalny, a w drugiej kolejności – atrakcyjny wizualnie. Izolacja termiczna dachu płaskiego jest bardzo istotna nie tylko ze względu na konieczność spełnienia wymaganych norm, czy danych funkcjonalności. Dokonanie właściwego ocieplenia dachu płaskiego przy pomocy innowacyjnych technologii skutkuje brakiem obowiązku remontu dachu nawet przez kilkadziesiąt lat. Ponadto wyraźnie zmniejszają się koszty ogrzewania w miesiącach zimowych, a także chłodzenia w porze letniej. Ocieplenie dachu płaskiego przy pomocy ThermoWhite to także rzeczywisty wpływ na poprawę jakości powietrza w najbliższej okolicy. Jeżeli zależy Państwu na sprawdzonych, innowacyjnych rozwiązaniach, które zapewnią długotrwałe, właściwe efekty, to zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty.

izolacja termiczna dachu płaskiego
Ocieplenie dachu płaskiego

Izolacja termiczna dachu płaskiego - najważniejsze atuty ThermoWhite

Ocieplenie dachu płaskiego przy pomocy ThermoWhite to szereg atutów, m.in. równość i jednolitość powierzchni oraz bezspoinowa technologia montażu. Przede wszystkim należy podkreślić tempo wykonania, gdyż całość nie zajmuje więcej niż jeden dzień roboczy. Dużą korzyścią jest także fakt, że już po 48 godzinach po montażu ThermoWhite dana izolacja jest gotowa do ewentualnych dalszych działań. W porównaniu do innych, popularnych rozwiązań, ThermoWhite ma doskonałe parametry izolacji cieplnej i akustycznej, które są potwierdzone certyfikatami europejskimi CE (ETA-17/0407, ETA-12/0428, ETA-17/0408). Styrobetony i pianobetony nie posiadają żadnych normatywnych certyfikacji ani badań, przez co nie mogą stanowić oficjalnej izolacji cieplnej oraz akustycznej w budownictwie. Są to zupełnie inne produkty niż ThermoWhite, które są błędnie z nim mylone ze względu na wykorzystanie granulatu styropianowego. Najwyższą jakość izolacji termicznej dachu płaskiego bez powstawania odpadów i spadów zapewnia jedynie nasz produkt. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz rozwieje ewentualne wątpliwości. Gwarantujemy profesjonalizm, pełne zaangażowanie oraz solidność wykonywanych prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Formularz kontaktowy