Izolacja termiczna basenu

Poszukują Państwo odpowiedniego materiału do izolacji termicznej basenu? W gąszczu ofert nie wiedzą Państwo, na co się zdecydować? ThermoWhite będzie doskonałym rozwiązaniem, które zdecydowanie spełni Państwa oczekiwania i wymagania. Jest to biała, lepsza od tradycyjnych, typowych metod, izolacja dla basenu. Ten innowacyjny materiał pozwoli uzyskać jeszcze większą przyjemność z użytkowania basenu oraz zapewni jego dłuższą żywotność. Dzięki temu rozwiązaniu basen jest nie tylko w pełni izolowany, ale także chroniony. Izolacja termiczna basenu pozwala na znacznie szybsze nagrzewanie się basenu w ciągu dnia i o wiele wolniejszy ubytek ciepła w nocy. Jest to proces, który nie tylko sprawia, że z basenu korzysta się w o wiele bardziej komfortowy sposób, ale także generuje spore oszczędności. Izolacja jest niezbędna zarówno w przypadku basenów ogrodowych, jak i krytych – czy to w gospodarstwach domowych, czy na hali sportowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Izolacja termiczna basenu - dlaczego warto wybrać ThermoWhite?

ThermoWhite to innowacyjne rozwiązanie, z którym wiąże się szereg korzyści. W ten sposób mogą Państwo otrzymać bezspoinowe, stabilne, termoizolacyjne pokrycie niecki basenowej. 

Wśród pozostałych zalet ThermoWhite warto wymienić m.in. brak ryzyka unoszenia się podczas zasypywania oraz wysoką nośność i grubość montażową. ThermoWhite gwarantuje wyższą temperatury wody, dłuższą żywotność basenu oraz brak konieczności produkcji płyty fundamentowej. Ponadto montaż jest niezwykle szybki, a sama usługa czysta. Jest to izolacja termiczna basenu, która nadaje się do recyklingu. Co ważniejsze – specjalne, delikatne wypełnienie może być stosowane do każdego typu basenu.

izolacja termiczna basenu

ThermoWhite - izolacja termiczna basenu na miarę Państwa potrzeb

Izolacja termiczna basenu ThermoWhite to absolutnie innowacyjne technologicznie rozwiązanie, które zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Warto też podkreślić, że w porównaniu do innych, popularnych rozwiązań, ThermoWhite ma doskonałe parametry izolacji cieplnej i akustycznej. Cechy te zostały potwierdzone certyfikatami europejskimi CE (ETA-17/0407, ETA-12/0428, ETA-17/0408). Styrobetony i pianobetony nie posiadają żadnych normatywnych certyfikacji ani badań, przez co nie mogą stanowić oficjalnej izolacji cieplnej oraz akustycznej w budownictwie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub ewentualne wątpliwości dot. izolacji termicznej basenu to nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół jest do Państwa dyspozycji. Państwa basen może być w pełni profesjonalnie zrealizowany – wystarczy skorzystać z naszej oferty. Zapewniamy pełny profesjonalizm, pełne zaangażowanie oraz solidność wykonywanych prac. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i nawiązania współpracy.

Formularz kontaktowy